Kaş Ekimi

Kaş Ekimi

Loya Clinic’te Uzman Ellerle
Yeniden Şekilleniyor

Kaş ekimi son yılların en popüler estetik operasyonlarından biri haline geldi. İnsanların yüz ifadesini belirleyen kaşların, seyrek ya da dökülmüş olması birçok kişiyi rahatsız ediyor. Loya Clinic olarak, kaş ekimi alanında profesyonelce hizmet veriyoruz.

Kaş ekimi nedir?

Kaş ekimi, kaş bölgesindeki seyreklik veya tamamen dökülmüş kısımların, saç ekimi yöntemi ile kendi saç köklerinizin nakledilmesi işlemidir. İşlem, lokal anestezi altında gerçekleştirilir ve yaklaşık 4-6 saat sürer.

Loya Clinic kaş ekimi hizmetleri nelerdir?

Loya Clinic, kaş ekimi konusunda farklı teknikleri kullanarak hizmet verir. FUE, DHI ve Safir teknikleri ile kaş ekimi işlemini gerçekleştiririz. Bu teknikler arasında en uygun olanı, kişinin saç yapısına ve kaş bölgesine göre belirlenir. Her teknikte amaç, doğal ve estetik görünümlü kaşlar oluşturmaktır.

Kaş ekiminde hangi faktörler etkilidir?

Kaş ekimi işlemi kişinin saç yapısına, kaşın orijinal şekline ve yüz şekline göre değişkenlik gösterir. Kaşların doğal ve estetik bir şekilde oluşması için bu faktörler göz önünde bulundurulmalıdır.

Kaş ekimi işlemi sonrasında nelere dikkat edilmelidir?

Kaş ekimi sonrası dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri, işlemin yapıldığı bölgenin güneşten korunmasıdır. Ayrıca ilk haftalarda kaşların temizlenmesi ve sürtünmeden korunması da önemlidir. Doktorunuz size işlem sonrası dikkat etmeniz gereken tüm konuları detaylı bir şekilde anlatacaktır.

Loya Clinic’te kaş ekimi hizmeti almanın avantajları nelerdir?

Loya Clinic olarak, kaş ekimi konusunda uzman doktorlarımız ve deneyimli ekibimizle hizmet veriyoruz. Kaş ekimi işleminde kullanılan teknikleri, her bir müşterimizin ihtiyacına göre belirliyoruz. Ayrıca, son teknoloji ekipmanlarımız ve modern klinik ortamımız ile hastalarımıza rahat ve konforlu bir ortamda hizmet sunuyoruz.


Fue Tekniği

FUE tekniği, doğal görünümlü saç ekimi sonuçları elde etmek için en etkili yöntemlerden biridir.


DHI Kalem Tekniği

DHI Kalem tekniği, minimal invaziv bir yaklaşımla doğal görünümlü saç ekimi yapılmasına imkan veren yenilikçi bir yöntemdirSafir Tekniği

Safir tekniği, saç ekimi operasyonlarında minimal hasarla en yüksek başarı oranını elde etmek için özel olarak tasarlanmış yüksek teknoloji aletler kullanarak yapılan bir yöntemdir.


Sakal Ekimi

Sakal ekimi, erkeklerin yüz hatlarını belirginleştirmek veya sakal bölgesindeki seyreklikleri gidermek için etkili bir çözümdür.Kadın Saç Ekimi

Kadın saç ekimi, kadınların saç dökülmesi sorunlarına çözüm sunarak, daha dolgun ve estetik bir saç görünümü elde etmelerini sağlayan bir işlemdir.


PRP ve Mezoterapi

PRP ve mezoterapi, saç dökülmesi sorununu tedavi etmek için doğal yollarla uygulanan, etkili ve güvenli yöntemlerdir
Kısacası


Saç ekiminde en iyi teknikler ve en profesyonel yaklaşımlarla hizmet veren Loya Clinic, Türkiye’nin en iyileri arasında yer almaktadır. Uzman ekibimiz ve modern tesislerimiz ile, her müşterimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunarak, müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutmaktayız.
Abone Ol


Loya Saç Ekim kliniğinden tüm haber tekliflerini ve indirimleri almak için  bültenimize kaydolun.    Ersin Torun Gururla Sunar

    Bizi Arayın